Wczytuję dane...
Model: SPORTLAST D350MYL SOCKS TREKKING BROWN YELLOW
Wysyłka od: 5.90 PLN
Producent: MEDILAST
Ilość:

SPORTLAST by MEDILAST Skarpety kompresyjne trekkingowe NRG

 

Skarpety sportowe o stopniowej kompresji 20-25 mmHg. Zwiększony ucisk w obrębie kostki, a zmniejszony w obrębie łydki. Oszczędza 5% zużycia tlenu. Tolerancja do 11% na kwas mlekowy. Minimalizują uderzenia w obszarze łydki oraz ścięgna Achillessa, stabilizując go i zmniejszając ryzyko kontuzji. Dodatkowo zapobiegają opuchnięciu stóp. Skarpety wyprodukowane zostały z dwuwarstwowego materiału CLEVERTEX® który absorbuje wilgoć i odpowiada za jej wyparowanie na zewnątrz. Doskonale utrzymują świeżość. Doskonałe do wędrówek pieszych po górach, nordic walkingu, trekkingu. Model trekking ma specjalne wzmocnienia oraz wstawki idealnie chroniące przez otarciami i uciskiem buta górskiego na nogę. 

 

Właściwości skarpet Medilast by Sportlast NRG:

  • Ochrona Achillessa
  • Stopniowa kompresja 20-25 mmHg
  • Oszczędność 5% zużycia tlenu
  • Zapewniają doskonałą świeżość
  • Zapobiegają obrzękom
  • Wykonane z materiału CLEVERTEX®

 

Firma Medilast powstała w 1970 roku w Hiszpanii. Od samego początku skupiono się na produkcji odzieży elastycznej, uciskowej, ortopedycznej.

 

W 2000 roku zwiększyło się zapotrzebowanie na odzież kompresyjną w świecie sportu. Medilast przedstawił światu swoją nową gamę produktów pod nazwą Sportlast opartych na kompresji, dodając tym produktom cechy, które umieszczają je na czele elitarnego sportu.

 

Medilast Sport produkuje trzy zakresy kompresji, które idealnie pasują do potrzeb sportowca w każdym momencie codziennego cyklu:

 

NRG (Energia) Zakres obejmuje skarpetki, legginsy, rękawy i nogawki o stopniowanym ucisku, aby przyspieszyć przepływ oraz zmniejszyć zużycia tlenu. 

 

RECU (Regeneracja) Zakres obejmuje skarpety kompresyjne. Wywierają efekt masażu i odprowadzanie toksyn wytwarzanych podczas uprawiania sportu. Ta skarpetka może być używany tylko przez okres 2 godziny po treningu.

 

RLX (Relax) Zakres obejmuje skarpety uciskowe, które dają relaksujący efekt. Skarpety te mogą być stosowane w ciągu dnia, dzięki nim nogi są ​​w pełni wypoczęty.

 

 

Medilast Sport produkuje również produkty do rehabilitacji i ortopedii, takie jak wyspecjalizowane nakolanniki, opaski na łokcie, nadgarstki.