Wczytuję dane...
Model: MS03-600-blue
Wysyłka od: 5.90 PLN
Producent: MetalShake
Ilość:

MetalShake® to produkt dla tych, którzy chcą innowacyjnej butelki wielofunkcyjnej o długiej żywotności - całkowicie wolnej od substancji toksycznych. Butelka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej z detalami z nadającego się do recyklingu polipropylenu, dzięki czemu MetalShake® jest zarówno zdrowym, jak i przyjaznym dla środowiska wyborem.

MetalShake® to 3 w 1: shaker, termos i „lodówka”

  • napoje ciepłe utrzymują temperaturę do 6 godzin
  • napoje zimne pozostają takie do 24 godzin!

MetalShake® 600 ml składa się z sześciu części:

1. Szczelna pokrywa z unikalnym uchwytem na dwa palce, która ułatwia otwieranie butelki jedną ręką. Zatrzaskowa nasadka posiada zaworek regulujący ciśnienie w butelce. Dzięki temu zamknięcie trzyma się mocno nawet w przypadku gorących napojów.

2. Siatka rozdrabniająca - nierdzewna, z otworami o spcjelanie dobranej wielkości, który zapewnia pozbawione brył, idealnie zmiksowane napoje w zaledwie kilka sekund.

3. Zbiornik główny ze stali nierdzewnej 18/8 - dwuścienny i izolowany próżniowo, aby utrzymać temperaturę gorącego napoju do 6 godzin lub zimnego do 24 godzin. Główny pojemnik mieści 600 ml.

4. Specjalny wkład chłodzący z polipropylenu utrzymujący niską temperaturę napoju. Przechowuj go w zamrażarce i umieść w środkowym pojemniku, gdy chcesz mieć zimny napój podczas ćwiczeń lub na nawet długiej wycieczce.

5 i 6. MetalShake® 600 ml jest również wyposażony w dwa dodatkowe pojemniki. Dodatkowe pojemniki można wykorzystać np. na ulubione odżywki czy np. klucze od samochodu, czy inne drobne przedmioty, biżuterię, pieniądze.

Nie zawiera substancji toksycznych. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Wnętrze jest całkowicie ze stali nierdzewnej, które nie absorbuje ani nie nadaje smaków i utrzymuje świeżość napoju. Łatwy do czyszczenia. Pojemnik główny można myć w zmywarce (pozostałe elementy zalecamy myć ręcznie).