Wczytuję dane...
Model: V2 white
Wysyłka od: 5.90 PLN
Producent: COMPRESSPORT
Ilość:

Kompresja to nowy sposób na poprawę wytrzymałości i siły mięśni. Opaski kompresyjne stworzone przez szwajcarskich ekspertów w dziedzinie nowoczesnych technologii materiałowych. Opaski kompresyjne na łydki, pozwolą wycisnąć maksimum możliwości. Dzięki opaskom kompresyjnym mięśnie zyskują dostęp do większej ilości tlenu (opaska wymusza lepsze krążenie krwi w mięśniach, nawet o 20%), przez co mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie. Lepsze krążenie to także szybsza regeneracja (sprawniejsze odprowadzanie produktów przemiany materii, w tym kwasu mlekowego), a sama kompresja to sprawdzona metoda ochrony mięśni przed mikro urazami, które wydłużają regenerację.

Eksperci z firmy Compressport potwierdzają, że opaski kompresyjne mogą obniżyć obciążenie mięśni nawet o 42%. Dzięki temu bieganie, jazda rowerem lub inny rodzaj aktywności jest mniej obciążające dla organizmu. Używając opasek, wolniej się męczy, nie odczuwa się wzmożonego bólu, szybciej się regeneruje. Mniejsze zmęczenie mięśni to szybszy powrót do pełni sprawności i szybsza regeneracja. Dzięki usprawnieniu krążenia krwi, które może sięgnąć nawet 20%, wydajność mięśni znacznie się zwiększy. Momentalnie odczujesz to na dłuższym dystansie, bijąc indywidualne rekordy i włączając się do walki o czołowe lokaty w zawodach sportowych. Osoby stosujące opaski kompresyjne na łydki R2 V2 szybko zapomną również o bólu piszczeli, który doskwiera po pokonaniu dłuższego odcinka drogi. Brak bólu to bardziej intensywny trening.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii opaski nie tylko wspierają pracę mięśni, ale także stabilizują kolana. Poprzez zastosowanie ergonomicznej taśmy, opaski chronią i stabilizują kolana, minimalizując ból w czasie męczącego biegu i redukując ryzyko wystąpienia kontuzji. Opaski kompresyjne na łydki mogą być stosowane przez osoby ze zdiagnozowanymi zmianami w stawach kolanowych, redukując ból i zmniejszając ryzyko urazu w czasie biegu.

Polecamy