Wczytuję dane...

Guma żółta: 13mm (+/- 3mm) 
Opór: mały
Zastosowanie: stabilizacja, balans, rehabilitacja.GTX TRAiNING to nowoczesna metoda ćwiczeń z zastosowaniem gum treningowych, stworzonych na potrzeby treningu sportowego i rehabilitacji.

Dzięki innowacyjnym treningom z gumami można zbudować wiele istotnych cech motorycznych: moc, siłę, balans, stabilizację, szybkość, wytrzymałość - cech bardzo potrzebnych do utrzymania wysokiej dyspozycji ciała i całego aparatu ruchu, opartego na funkcjonalnych potrzebach organizmu. Biorąc to pod uwagę stworzyliśmy różnorodny program treningowy oparty wyłącznie na pracy ze specjalistycznymi gumami, o różnym stopniu trudności, dostosowany do indywidualnych potrzeb jednostki lub grupy wiekowej, zawodowych grup sportowych i osób po urazach, wymagających intensywnej rehabilitacji.
Program daje spektakularne rezultaty poprzez urozmaicenie ćwiczeń i ich różnorodność, ciało stymulowane jest wieloma bodźcami równocześnie, co likwiduje uczucie znużenia treningiem i prowadzi do wysokiego rozwoju neurofizycznego mięśni. Gumy GTX jako profesjonalne urządzenie treningowe rewelacyjnie zastępują większość maszyn treningowych, dają zarówno statyczną jak i dynamiczną możliwość wykorzystania.
Trenując z użyciem gum GTX  można bardzo łatwo kontrolować skalę trudności ćwiczeń, a siłę i opory można regulować przez korzystanie z gum o różnych oporach (patrz: rodzaje gum) lub dynamiczne naprężenia. Jedną z największych zalet gum GTX jest możliwość przeprowadzenia treningu niemal w każdym miejscu: na salach gimnastycznych, na świeżym powietrzu, można ćwiczyć w domu lub zabrać gumy w podróż i wykorzystać wolny czas na poprawę sylwetki.
Gumy GTX można stosować montując je w łatwy sposób do wszelkich framug, drzew, balustrad, a nawet samochodu (patrz: sposób użycia).