Wczytuję dane...
Model: core ss
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ORCA
Ilość:

Męski strój z krótkim rękawem został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Ci najlepsze osiągi aerodynamiczne oraz komfort. Wysokiej jakości włoskie tkaniny, wykonane z nylonu z recyklingu, zapewniają idealne dopasowanie i większą oddychalność. Ściągacze w nogawkach utrzymują strój na swoim miejscu przez cały czas. Tylne kieszenie pozwalają na wygodne przechowywanie żeli i żywienia, a wyjątkowa podkładka zamszowa Orca zapewnia wygodę na każdym dystansie.

Konstrukcja Orca z krótkim rękawem opracowała swoje produkty w tunelu aerodynamicznym, testując wydajność wersji z rękawem z wersją bez rękawów i osiągając idealne dopasowanie. Konstrukcja zapewnia również dodatkową ochronę przeciwsłoneczną.


Długowieczne tkaniny

Włoska tkanina o długiej żywotności jest produkowana z LYCRA® XTRA LIFE ™, co zapewnia jej większą odporność na zużycie. Idealna tkanina do konkurowania i trenowania na długich dystansach.


Aquastretch

Ten lekki materiał szybko schnie i zapewnia doskonałą oddychalność, a wodoodporna powłoka Orca Enduro zmniejsza opór podczas pływania.


Panele boczne Vapour

Połączone z tylnym panelem z miękkiej siatki, boczne panele Vapor oferują lepszą oddychalność i komfort tam, gdzie są najbardziej potrzebne.


Ircha Tri-support

Ta 6-milimetrowa gramatura włoskiej wkładki zamszowej, z ulepszoną linią nacisku i dopasowanym krojem, zapewnia zaawansowany komfort podczas jazdy na rowerze.

Polecamy